zpět na úvodní stránku

Místo konání

Best Western Premier Hotel International Brno

Brněnský Hotel International patří k nejvyhledávanějším ve městě nejen díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb, umístěním v centru pod hradem Špilberk, ale také jde o jednu z nejlépe zachovalých staveb bruselského stylu u nás. Jedenáctipodlažní hotel byl postaven roku 1962 a v letech 1988–2013 byl prohlášen kulturní památkou.

Hotel International Brno disponuje vyspělým kongresovým centrem, které je tvořeno sálem až pro 700 osob. Sál je možné rozdělit na čtyři individuální sály s vlastním ozvučením, projekcí a prostorem pro občerstvení. Lze využít také sedm jednacích místností.

 

Doprava

Díky skvělé dopravní dostupnosti a dobré poloze přímo v centru města je možno se dostat do hotelu z hlavních příjezdových cest od Vídně, Prahy, Bratislavy i Ostravy.

Autem je to pouze 15 minut a necelých 12 kilometrů od brněnského letiště Tuřany anebo 10 minut chůze k hlavnímu či autobusovému nádraží.

Hotel je velmi dobře dosažitelný i prostřednictvím městské hromadné dopravy. Nejbližší tramvajová zastávka Náměstí Svobody je vzdálená zhruba 350 metrů východně od hotelu stejně jako Šilingrovo náměstí a Komenského náměstí poblíž Husovy ulice, na které lze dojet jak tramvají, tak trolejbusem i autobusem.

Parkování

Parkování pro hotelové hosty je možné v podzemních garážích s nabíjecími stanicemi za 450 Kč / 1-denní pobyt (běžná cena 60 Kč/h) nebo na parkovišti před hotelem 400 Kč / 1-denní pobyt (běžná cena 50 Kč/h).

TECHNICKÝ SEKRETARIÁT KONGRESU
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Tel.: +420 284 001 444
E-mail: orl2022@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2021–2022 GUARANT International spol. s r.o.