zpět na úvodní stránku

Partnership

We would like to invite you to support the organisation of the ORL 2022 by contributing as a Partner or Exhibitor, applying for packages and other Partnership Opportunities and/or space at the Exhibition Area.

If you want to become a partner or an exhibitor, please find bellow the Partnership Prospectus. To book a stand at a virtual exhibition, please contact our Industry liaison officer.

ONLINE PROSPECTUS

If you are interested in a partnership, an exhibition or want to receive our offer in English, please contact:

Lucie Vavra
Sponsoring Manager

E-mail: vavra@guarant.cz
Mobile phone: +420 607 018 401

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00 Prague 9

General Partner

AudioNIKA

poskytuje komplexní služby v oblasti sluchové problematiky. Je výhradní zástupce společnosti MED-EL, dodává a zajišťuje servis sluchadel a lékařských přístrojů pro diagnostiku v ORL.

MED-EL

je světový lídr v oblasti implantabilních systémů pro korekci sluchových vad širokého rozsahu. Vyrábí nejspolehlivější a nejpokročilejší sluchové implantáty. V roce 1977 byla firma MED-EL se svým multikanálovým kochleárním implantátem první a první je i dnes. Technologické inovace vstříc uživatelskému komfortu, porozumění řeči a realistickému zpracování zvuku, díky pokrytí celé kochley stimulačním elektrodovým svazkem, zcela mění chápání rehabilitace sluchových vad a zahrnují mnohá světová prvenství. V současné době společnost disponuje i nejdelší klinickou zkušeností s implantáty umožňujícími podstoupení vyšetření MRI do 3,0 T bez nutnosti vyjmutí magnetu a jako jediná poskytuje uživatelům celoživotní garanci. MED-EL je společnost s transparentní strukturou a hrdá na to, že výzkum, vývoj i výroba sluchových systémů stále probíhá v rakouském Innsbrucku. Slyšet a rozumět. Přirozeně.

 

 

Main Partner

Audit sluchadla a ORL přístroje s.r.o. (Dobrýsluch.cz) je rodinná společnost, která již od roku 1990 dodává na český a slovenský trh kvalitní dánská sluchadla Oticon a audiologické diagnostické přístroje Interacoustics. Zároveň po celou dobu provozuje vlastní záruční i pozáruční servis sluchadel i diagnostické techniky a vlastní laboratoř pro výrobu zvukovodových sluchadel a individuálních ušních koncovek. Tato výroba probíhá dnes kompletně 3D tiskem ve vlastní certifikované laboratoři v Praze. Rodinná firma je dnes reprezentována již druhou generací a jejím cílem jsou především kvalitní služby a spokojenost lékařů i koncových zákazníků.

 

 

Partners

 

TECHNICKÝ SEKRETARIÁT KONGRESU
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Tel.: +420 284 001 444
E-mail: orl2022@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2021–2022 GUARANT International spol. s r. o.